Skrab Trupi Dhe Fytyre Me Kafe Dhe Cokollate

2,072 Lekë

Skrab Trupi Dhe Fytyre Me Kafe Dhe Cokollate G-C

PËRSHKRIMI

A e keni provuar skrabin me kafe dhe çokollatë nga CAFE MIMI?

Një skrab i bazuar në kafe të bluar natyrore, kakao dhe sheqer kallami i cili eksfolion butësisht dhe pastron lëkurën, rikthen elasticitetin dhe tonin, e bën atë të fortë dhe të lëmuar, duke lënë një aromë të shijshme çokollate në trup.

Gjalpi i Kakaos dhe Vaji i Bajames së ëmbël promovojnë përtëritje të lëkurës, ushqejnë dhe hidratojnë, e ngopin atë me vitamina dhe mikroelemente.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Për trupin:  Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.  Për fytyrën: Aplikojeni skrabin në lëkurën e lagur me lëvizje të buta masazhi, duke shmangur zonën e syve.

Masazhojeni për disa minuta ose lëreni për 5 minuta si maskë, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose (Brown Sugar), Coffea (Coffee) Seed Powder, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Powder, Vegetable Glycerin (vegetable source), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Cocoa butter) ), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Perfume

SHOPPING CART

close