Skrab Tonifikues Dhe Zbutes Me Kripe Deti Dhe Rozmarine

Krahasoni

2,660 Lekë

Skrab Tonifikues Dhe Zbutes Me Kripe Deti Dhe Rozmarine G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi pastron në mënyrë efektive lëkurën dhe rrit turgorin e saj, ka një efekt tonik dhe freskues, përmirëson proceset metabolike në qelizat e lëkurës, duke e bërë atë elastike dhe të lëmuar.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris salt (sea salt), Organic Butyrosperum parkii (Organic Shea Butter), Organic Prunus Dulcis Oil (Organic Almond Oil), Nigella Sativa (Black Cumin), Cetyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis essential Oil (Rosemary oil), Illicium Verum Oil (Oil Anise), Mentha Piperita essential Oil, Thymus Vulgaris Oil, Salvia Officinalis oil, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, CI 73000, CI75810

SKU: 99464739 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close