Skrab Fytyre Per Lekure Problematike Me Sherebele Dhe Argjile Blu

1,624 Lekë

Skrab Fytyre Per Lekure Problematike Me Sherebele Dhe Argjile Blu G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi i fytyrës “Lëkura e pastër” nga CAFEMIMI është një produkt ideal për kujdesin e lëkurës problematike, të vajisur dhe inflamacionit.

Argjila blu dhe ekstrakti i kajsisë pastrojnë butësisht lëkurën.

Ekstrakti i sherebelës ka një efekt të theksuar antimikrobik dhe anti-inflamator, ndihmon në luftimin e akneve dhe normalizon gjëndrat dhjamore.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e lagur të fytyrës përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Kaolin (Blue Clay) (Blue Clay), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract (Sage Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Juice (Aloe Juice), Vegetable Glycerin (Vegetable), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Powder (Apricot Pit), Coco Glucoside, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer Methylsulfonylmethane, Silica, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Perfume, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin

SHOPPING CART

close