Skrab Detoksifikues Per Trupin

2,072 Lekë

Skrab Detoksifikues Per Trupin G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi i trupit “Detox” nga CAFE MIMI i bazuar në kripën e detit, argjilën blu dhe vajin e bajames është pastruesi më i thellë i lëkurës tuaj.

Rezultate të dukshme dhe të menjëhershme falë një kompleksi të balancuar të përbërësve aktivë që ky skrab ka.

Për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 330g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sea Salt, Sodium Cocoyl Isethionate, Kaolin (Blue Clay), Aqua, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Betaine (from sugar beet), Sodium Laureth-5 Carboxylate, Coco Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-200 Glyceryl Palmate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Perfume, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol

SKU: 65439292 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close