fbpx

Shufra druri decor Mob 4 ngjyrë 3 cm/ ngjyrë natyral 4.3×1.5cm, 2.7ml 250026

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

695 Lekë

Shufra druri decor Mob 4 ngjyrë 3 cm/ ngjyrë natyral 4.3×1.5cm, 2.7ml 250026

PERSHKRIMI:

Kujtime të ngrohta kanë nevojë për korniza fotografish të mrekullueshme. Një cilësi shumë e mirë e kornizës e tregon akoma dhe më të bukur fotografinë tuaj. Ju mund të përdorni këtë shufër druri për të bërë kornizën tuaj të fotografisë në përmasën që kërkoni. Kështu, martesa juaj, ditët tuaja më të rëndësishme, arritjet më të mëdhaja do të kenë një kornizë fotografie të mrekullueshme. Materiali prej druri e shufres e bën kornizën të duket perfekte.

  • Materiali : Druri
  • Gjatësia : 2.7ml
  • Gjerësia : 4.3cm
  • Thellësia : 1.5cm

SHOPPING CART

close