Shampo Ushqyese Per Floke Me Vellim, Te Holle Dhe Te Brishte Me Macadamia

2,926 Lekë

Shampo Ushqyese Per Floke Me Vellim, Te Holle Dhe Te Brishte Me Macadamia G-C

PËRSHKRIMI

Shampoja rikthen strukturën e flokëve, aktivizon folikulat dhe nxit rritjen e rrënjëve të reja.

 Përmbajtja e lartë e vitaminës E dhe e vitaminave të gjithë grupit B e bën vajin Macadamia një agjent ushqyes të shkëlqyeshëm, rikthen në mënyrë efektive strukturën dhe forcimin e flokëve të hollë dhe të brishtë, gjithashtu promovon rigjenerimin e thellë të flokëve të lyer dhe të dëmtuar duke i dhënë vëllim.

 Ekstrakti organik i luleve Sophora japonica përmban vitaminë C dhe rutin, të cilat stimulojnë rinovimin e qelizave dhe kanë një efekt rigjenerues.

Kombinuar me ekstraktin e Lajthisë, normalizon ekuilibrin natyral të kokës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm

PËRBËRSIT

Aqua, Hamamelis Virginiana extract (witch hazel extract), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Oraganic Sophora Japonica flower extract (Organic Sophora Japanese flower extract), Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Macadamia oil (Macadamia oil), Aesculanus extract ), Glycerin, Sodium Chloride, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, CI 16035

SHOPPING CART

close