Shampo Pa Sapune Suavinex 300 Ml

Krahasoni

1,300 Lekë

Shampo Pa Sapune Suavinex 300 Ml

PERSHKRIMI:

Xhel shampo sundet pa sapun per trupin dhe floket e bebit.

I testuar klinikisht nen kontroll dermatologjik.

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin.

Me ekstrakt kamomili e disabolol me veti qetesuese.

Floket e bebit zbuten, krihen lehtesisht dhe shkelqejne fale provitamines B5.

 

SKU: 13558459 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close