Shampo Forcuese Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Avokado Dhe Rozmarine

2,240 Lekë

Shampo Forcuese Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Avokado Dhe Rozmarine G-C

PËRSHKRIMI

Shampoja SUPER FOOD është një produkt i pasur me vitamina dhe minerale, ekstrakte natyrore bimore dhe vajra, thelbësore për shëndetin dhe bukurinë e lëkurës dhe flokut tuaj.

Vaji i avokados hidraton thellësisht dhe ushqen lëkurën, rrit elasticitetin, rikthen butësinë dhe qëndrueshmërinë në të.

Shampoja e flokëve ushqen dhe hidraton flokët thellësisht, eliminon brishtësinë dhe skajet e ndara, lehtëson krehjen, i bën flokët të butë, të lëmuar dhe elastikë.

Ekstrakti i rozmarinës hidraton në mënyrë të përkryer lëkurën e kokës dhe flokët, falë përmbajtjes së lartë të vitaminave C, E dhe biotinës, shampoja forcon folikulat e flokëve.

Për të rritur efektin, përdorni balsam dhe maskë nga seria SUPER FOOD e CAFEMIMI.

 Formulime të zhvilluara posaçërisht duke përdorur superushqime – përbërës unikë me një përqendrim të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
 Nuk përmban produkte shtazore
 Nuk është testuar në kafshë
 Produkti është i certifikuar nga Vegan

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampo-skrabit në flokë, masazhojeni nga 5-deri minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, këshillohet përdorimi 3 herë në 10 dit.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Vegetable Hydroxypropyltrimonium Chloride , Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Linalool, Limonene.

SHOPPING CART

close