Shampo-Balsam Organik Per Floket 2 Ne 1 Me Avokado

2,548 Lekë

Shampo-Balsam Organik Per Floket 2 Ne 1 Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-balsam Organic me Avokado 2 në 1 nga ECOLATIER pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës, ruan barrierën mbrojtëse natyrore, u siguron flokëve kujdes të butë dhe krehje të lehtë.
Përbërësit organikë: Vaji organik i avokados është i pasur me acide yndyrore, vitamina dhe minerale, të cilat rikthejnë funksionet e barrierës epidermale dhe imunitetin e lëkurës, ushqejnë dhe zbusin thellë.

Vaji ka një fuqi të lartë depërtuese.

Një kombinim i ekuilibruar i vitaminave B, D, E, F në përbërje ka një efekt të dobishëm në lëkurë dhe flokë, në mënyrë efektive i forcon dhe i ushqen ato dhe mbron nga efektet negative të rrezeve ultravjollcë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Organic Avocado Extract), Cocamidopropyl Betaine, Vegetable Glycerin (Vegetable), Sodium Coco-Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl Guar Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phospholipids, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycolipids, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Styco-Gluates Copolymer, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal

SHOPPING CART

close