,

Set per krevatin e bebes me figura me topa

(2 customer reviews)
Krahasoni

7,000 Lekë

Set per krevatin e bebes me figura me topa

Veshja perbehet nga:
4 anesoret
Jorgani
2 jasteke
Tyli dhe mekanizmi tylit
Mbrojtesja dyshekut

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Edona (verified owner)

    The product is firmly packed

    Edona

  2. Ambra (verified owner)

    Super

    Ambra

SHOPPING CART

close