Set furcash Per Make Up

2,100 Lekë

Set furcash Per Make Up-BALK

PERSHKRIMI:

Furça profesionale per Make Up.

Seti permban 7 furça me madhesi dhe funksione te ndryshme.

Bishti i furçave eshte dru.

Furçat jane te vendosura ne nje çante te vogel lekure.

 

SKU: 24951366 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close