Serum-Vaj Per Lekuren E Fytyres Te Vajisur Dhe Me Pucera

3,248 Lekë

Serum-Vaj Per Lekuren E Fytyres Te Vajisur Dhe Me Pucera G-C

PËRSHKRIMI

Serumi me ekstrakt çaji jeshil dhe kompleksi Skin-Balance rregullon prodhimin e yndyrës dhe jep një ndjenjë rehatie në fytyrë.

Serumi Skin-Balance për lëkurën me probleme bazuar në mineralet e detit dhe ekstraktin e orizit ka një efekt matifikues afatgjatë, nuk bllokon poret dhe freskon.

Ekstrakti organik i çajit të jeshil ka një efekt baktericid, parandalon shfaqjen e akneve dhe ruan ekuilibrin ujë-lipide të lëkurës.

Serumi është një produkt i pavarur, nuk kërkon aplikim të ndonjë kremi.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Përthithet shpejt nga lëkura dhe nuk pengon aplikim e makeupit.

SASIA: 30ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël serumi në lëkurën e fytyrës derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (Organic Green Tea Extract), Glycerin, Fucus Vesiculosus (Fucus) Extract (Fucus Extract), Sea salt, Betaine, Silica, Lecithin, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Shea Butter Ethyl Esters ( Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Starch (Rice Powder), Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Polymethylsilsesquioxane (from Rubber Wood), Perfume, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close