Serum Revitalizues Dhe Rinovues Aktiv Per Lekuren Rreth Syve

4,018 Lekë

Serum Revitalizues Dhe Rinovues Aktiv Per Lekuren Rreth Syve G-C

PËRSHKRIMI

Serumi përmban proteina bimore që rigjenerojnë në mënyrë aktive qelizat e lëkurës, zvogëlojnë moshën dhe shfaqjen e rrudhave.

Ekstrakti organik i Guaranës tonifikon lëkurën dhe përmirëson ngjyrën e saj.

Kompleksi bimor “Hidratues intensiv” në kombinim me bio-fosfolipid (Lecitin) promovon rigjallërimin e qelizave, ngushton poret dhe zbut lëkurën.

Serumi është një produkt i pavarur, nuk kërkon aplikim të mëvonshëm të kremës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 15ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni serumin butësisht në lëkurë të pastër rreth syve.

Serumi është një produkt më vete, nuk kërkohet aplikim i asnjë lloj kremi.

I përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Paullinia Cupana (Guarana) Seed Extract, Glycerin, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rye Protein, Hydrolyzed Oats Protein, Lecithin, Ethylhexyl Stearate, Shea Butter Ethyl Esters (from Shea Butter), Xanthan Gum, Betaine, Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Allantoin, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close