Serum Per Ndertimin E Kacurrelave

Krahasoni

2,100 Lekë

Serum Per Ndertimin E Kacurrelave G-C

PËRSHKRIMI

Serumi nga CAFÉ MIMI modelon dhe ndihmon në mënyrë perfekte kaçurrelat, rrit formimin e kaçurrelave në flokë të valëzuar, duke nxjerrë në pah çdo fije floku.

Serumi jep vëllim të lehtë dhe shkëlqim natyral, ju lejon të krijoni një stil natyral të lëvizshëm pa lodhje, serumi ka një efekt anti-inflamator, ruan formën dhe elasticitetin e kaçurrelave, duke u dhënë atyre një pamje dhe butësi natyrore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Spërkatni serumin në flokë të lagur, pak të tharë me peshqir, ose në flokë të thatë para se të stiloni me një pjaster ose tharëse.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Hamamelis Virginiana (Hamamelis) Leaf Extract (Witch Hazel Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Maltodextrin / VP Copolymer, Polyurethane-14 / AMP-Acrylates Copolymer, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Panthenol (Provitamin B5), PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Oryza Sativa (Rice) Extract (Rice Extract), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract (Wheat Germ Extract), Glycine Soja (Soybean) Protein (Soy Proteins), Potassium Sorbate , Sodium Benzoate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Polysorbate 20, Perfume, Geraniol

SKU: 13614494 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close