Serum-Krem Rinovues Fytyre Per Perdorim Gjate Nates

Krahasoni

3,640 Lekë

Serum-Krem Rinovues Fytyre Per Perdorim Gjate Nates G-C

PËRSHKRIMI

Serum-kremi është krijuar në bazë të vajrave dhe ekstrakteve natyrore duke përdorur teknologjitë më të fundit.

Serum-kremi i formuluar posaçërisht për të ringjallur dhe përtërirë lëkurën e rrudhur.

Promovon eliminimin e rrudhave, tonifikon lëkurën, duke e bërë atë të lëmuar dhe të shndritëshme duke forcuar ovalen e fytyrës dhe rritur turgorin e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni serum-kremin e natës në fytyrën e pastruar para gjumit derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ndërprisni përdorimin menjëherë nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Vitis Vinifera leaf floral water, Organic Triticum Vulgare Oil, Coffeine, Olus oil, Hyaluronic Acid, Glycerin, Hydroxyethyl acrylate (and ) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close