Sapun Zbutes Dhe Qetesues Per Trupin Dhe Floket

2,548 Lekë

Sapun Zbutes Dhe Qetesues Per Trupin Dhe Floket G-C

PËRSHKRIMI

Sapuni organik për trupin dhe flokët me Ullinj nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë, pastron në mënyrë delikate, tonifikon lëkurën, ngop flokët me lagështi dhe lëndë ushqyese.

Si rezultat i përdorimit të sapunit, lëkura zbutet, hidratohet dhe flokët bëhen të butë dhe të shndritshëm.

Përbërësit organikë: Vaji i Ullirit Organik është një produkt premium.

I gjithë proçesi për kujdesin e pemëve, mbledhjen e frutave dhe prodhimin e vajit bëhen me dorë.

Vaji organik i ullirit ka një përbërje të ekuilibruar, përmban minerale, vitamina dhe acide yndyrore të ngopura, të cilat janë të shkëlqyera në luftën kundra plakjes së lëkurës.

Ekstrakti e vajit të ullirit ushqen lëkurën dhe flokët me lëndë ushqyese në një formë të disponueshme, tonifikon lëkurën dhe e rinon atë.

Produkti përmban mbi 98.7% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël sapuni në trup dhe flokë, masazhojeni për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Olea Europaea Leaf Extract Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Organic Olive Oil), Parfum, Propanediol, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Powder dry extract of Spirulina), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Linalool

SHOPPING CART

close