Sapun Per Kurimin E Thelle Te Trupit Dhe Flokeve

2,548 Lekë

Sapun Per Kurimin E Thelle Te Trupit Dhe Flokeve G-C

PËRSHKRIMI

Sapuni organik për trupin dhe flokët me Argan nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë, pastron në mënyrë delikate, tonifikon lëkurën, ngop flokët me lagështi dhe lëndë ushqyese.

Si rezultat i përdorimit të sapunit, lëkura zbutet, hidratohet dhe flokët bëhen të butë dhe të shndritshëm.

Përbërësit organikë: Vaji organik i Arganit, për shkak të përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore të pangopura dhe vitaminës E, rikthen intensivisht flokët e tharë dhe të dobësuar.

Ndihmon në rikthimin e forcës së tyre natyrore, zvogëlimin e brishtësisë dhe shtimin e shkëlqimit. Hidraton në mënyrë perfekte lëkurën, parandalon plakjen.

Për shkak të përmbajtjes së steroleve, sapuni ka veti anti-inflamatore, eliminon thatësinë, acarimin dhe përmirëson gjendjen e skalpit të kokës.

Produkti përmban mbi 98.7% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël sapuni në trup dhe flokë, masazhojeni për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Vegetable Glycerin (vegetable), Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Hydroxypropyl Guar , Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Organic Argania Spinosa (Argan) Seed Oil (Organic Argan Oil), Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Seed Oil (Sea Buckthorn Seed Oil), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close