fbpx

Saldatriçe inverter Stanley Super 180, 1 fazore, 3.2/5.3 kW, 230V, 25-160 Amp, 1.6 – 4 mm elektrodë 82542

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

67,900 Lekë

Saldatriçe inverter Stanley Super 180, 1 fazore, 3.2/5.3 kW, 230V, 25-160 Amp, 1.6 – 4 mm elektrodë 82542

PERSHKRIMI:

Saldatriçe Inverter Stanley, ky aparat saldimi inverter 25-160A kryen fuksionin e një aparati 200A me transformator për një saldim më të paster dhe më profesional. Seksioni telit që përdor është 1.6-2.5 mm.

 • Tipi : Saldatrice DC inverter
 • Tensioni : 230V
 • Fuqia : 5.3 kW
 • Rryma : 25-160 Amp
 • Frekuenca : 50Hz
 • Elektroda e përdorur : 1.6 – 4 mm
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Marka : Stanley
 • Modeli : Inverter

SKU: 37699798 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close