, ,

Ore Tavoline ose per Dhome Gjumi me Alarm, Ekran Digital LCD Audio Termometer Ambienti

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,529 Lekë

Ore Multi-funksionale me ekran LCD dhe me termometer. Tregues temperature 24 ore te dites. Suporton alarm me audio dhe me intervale perseritje prej 10 minutash.
Lentet mund te levizin perpara ose prapa, 180 grade kend i rregullueshem i projektimit ne menyre qe koha te jete gjithmone ne kendveshtrimin tuaj.
Kjo orë alarmi dixhital e projeksionit mund të projektojë kohën në mur ose tavan dhe t’ju lejojë të projektoni numër të qartë dhe të madh në mur / tavan; ju mund ta shihni kohën pa u përdredhur rreth orës për të parë se kur jeni shtrirë në shtrat.

Ora dhe temperatura nuk do te jene gjithmone te shfaqura ne ekran! Per te pare oren ose temperaturen, ju duhet te shtypni nje buton. Mbasi i ka shfaqur per 5 sekonda, ora do te fiket serisht.

Specifika:
Material Plastike ABS
Ekran LCD
Permasat 3.94×8.2×10 cm
Lloji i baterive 3 bateri AAA

Product Dimensions

3.15 x 3.15 x 3.94 inches

Item Weight

7.1 ounces

Manufacturer

BAYNNG

ASIN

B07MBZPQCW

Customer Reviews

/* * Fix for UDP-1061. Average customer reviews has a small extra line on hover * https://omni-grok.amazon.com/xref/src/appgroup/websiteTemplates/retail/SoftlinesDetailPageAssets/udp-intl-lock/src/legacy.css?indexName=WebsiteTemplates#40 */ .noUnderline a:hover { text-decoration: none; } 2.4 out of 5 stars 3 ratings P.when('A', 'ready').execute(function(A) { A.declarative('acrLink-click-metrics', 'click', { "allowLinkDefault" : true }, function(event){ if(window.ue) { ue.count("acrLinkClickCount", (ue.count("acrLinkClickCount"), 0) + 1); } }); }); P.when('A', 'cf').execute(function(A) { A.declarative('acrStarsLink-click-metrics', 'click', { "allowLinkDefault" : true }, function(event){ if(window.ue) { ue.count("acrStarsLinkWithPopoverClickCount", (ue.count("acrStarsLinkWithPopoverClickCount"), 0) + 1); } }); }); 2.4 out of 5 stars

Best Sellers Rank

#788,891 in Home & Kitchen (See Top 100 in Home & Kitchen) #1,851 in Alarm Clocks

Date First Available

January 7, 2019

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ikaterina (verified owner)

  Super

  Ikaterina

 2. Ava (verified owner)

  Good quality

  Ava

SHOPPING CART

close