Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Avenue, bronzi, e zezë 224665

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

27,986 Lekë

Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Avenue, bronzi, e zezë 224665

PERSHKRIMI:

Shtojini elegancë banjës tuaj me rubinetin Avenue! Rubineti i lavamanit Avenue u dizenjua duke përdorur kombinimin e formave të te drejta dhe të drejta në një trup solid 100% bronz. Kombinimi i formave të këtij rubineti dhe trendi me i ri i rubinetave ngjyrë te zezë krijon një stil të veçantë për çdo banjë. Blerja e rubinetit Avenue është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në lavaman
 • Materiali : Bronz
 • Ngjyra : E zezë
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2″
 • Gjatësia e tubit fleksibël : 41 cm

SHOPPING CART

close