fbpx

Rrjete oxhaku me 2 hapje e zeze, 100xH50 cm, margherita 51381

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,500 Lekë

Rrjete oxhaku me 2 hapje e zeze, 100xH50 cm, margherita 51381

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Rrjetë oxhaku e palosëshme me 3 hapje. E lyer me bojë pluhur model antik (ngjyrë e zezë) me pjekje për ti rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike.

  • Përmasat : 100 xH50 cm
SKU: 69444237 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close