Rrethore Chicco P-B

15,400 Lekë

Rrethore Chicco P-B

PERSHKRIMI:

Rrethore e markes se njohur per femije Chicco.

E pershtatsheme per femije nga 6muaj+

Me 2 nivele lartesie

Me nje ulese te bute dhe komode

Mbyllje praktike

 

SKU: 54122662 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close