Raft tualeti kendore me 3 rafte 24x24xH65 cm – e zeze 220785

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,430 Lekë

Raft tualeti kendore me 3 rafte 24x24xH65 cm – e zeze 220785

PERSHKRIMI:

Rafti I tualetit ‘’All4bath’’ është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik dhe emalimin e shndritshëm, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti I tualetit ‘’All4bath’’ me 3 mbajtëse ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te montohet në cdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

  • Gjerësia (cm) : 24
  • Thellësia(cm) : 24
  • Lartësia (cm) : 65
  • Materiali : Metal
SKU: 77254219 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close