Raft shumefunskional, 70x30x40 cm, material bambu 221777

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,550 Lekë

Raft shumefunskional, 70x30x40 cm, material bambu 221777

PERSHKRIMI:

Raft shumefunskional, 70x30x40 cm, material bambu dhe MDF është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Raft shumefunskional ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te vendoset në cdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

 • Gjatësia : 70 cm
 • Gjerësia (cm) : 30 cm
 • Lartësia (cm) : 40 cm
 • Materiali : Bambu
 • Numri i sergjeneve : 2 sergjene
 • Nevoitet montim : po
SKU: 54341249 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close