fbpx

Raft shumëfunksional, metalike, zezë, 34x34xH104 cm 222589

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,150 Lekë

Raft shumëfunksional, metalike, zezë, 34x34xH104 cm 222589

PERSHKRIMI:

Rafti me 3 sergjene është një aksesor ideal për mbajtjen e produkteve te ndryshme. Me dizajnin klasik dhe emalimin e shndritshëm, ky raft do të dhurojë stil në ambientin tuaj. Rafti me 3 mbajtëse ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te vendoset në cdo pjesë të shtepise që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

 • Materiali : Metalike
 • Ngjyra : Zezë
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 4
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 34 cm
 • Thellësia : 34 cm
 • Lartësia : 104 cm
SKU: 91871247 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close