fbpx

Raft mbajtës, Libro, sistem modular, veshje epoxy, zezë/e bardhë, 70x21xH68 cm 211997

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,490 Lekë

Raft mbajtës, Libro, sistem modular, veshje epoxy, zezë/e bardhë, 70x21xH68 cm 211997

PERSHKRIMI:

Njësi të shumta sergjenësh mund të vendosen së bashku për të krijuar një sistem raftesh sipas dëshirës suaj. Ideale për dekor retro, ambiente të brendshme vintage dhe hapësira moderne të jetesës. Veshje Epoxy: rezistencë e mirë, jo-elektrostatike dhe e lehtë për t’u pastruar.

  • Materiali : Veshje Epoxy
  • Ngjyra : Zezë/e bardhë
  • Gjerësia : 70 cm
  • Thellësia : 21 cm
  • Lartësia : 68 cm
SKU: 52531357 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close