Raft Kepucesh Portative me 2 Dyer

Krahasoni

2,786 Lekë

Raft Kepucesh Portative me 2 Dyer-BALK

PERSHKRIMI :

 

Kompletoni shtepine tuaj me keto rafte kepucesh portative me 4 kate me 2 dyer, ngjyra e zeze me kapaket transparente.

Çdo kat mund te mbaje 2-3 pale kepuce, ne varesi te madhesise se kepuceve.

Permasat: 44cm*31cm*64 cm

Mjaft praktike dhe me çmime ekonomike.

1 – Keto rafte jane te perbere nga materiale ECO – Friendly, te pademshem per mjedisin!

Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj ndryshkut. Fletet (pjeset) e raftit jane te perbera nga Plastike PP (Polypropylene), rezistente ndaj ujit dhe pluhurit. Ne paketim perfshihen Nyjet Lidhese, te cilat jane te perbera nga Plastike ABS ( Acrylonitrile butadiene styrene ) si dhe nje çekiç druri, i cili mund t’ju nevojitet gjate montimit.

 2 – Karakteristikat

  • Vend i bollshem per te vendosur kepuce te ndryshme.
  • I thjeshte per t’u montuar.
  • Montimi behet sipas preferencave tuaja ose ne varesi te vendit ku do te vendoset.
  • Rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe bakterieve.
  • Te thjeshte per t’u lare ose pastruar.

3 – Kujdes!

  • Sigurohuni gjate montimit qe fletet te arrijne ne fund te Nyjes Lidhese, duke mos lene hapesire bosh.
  • Mos i lini ne ambiente te jashtme per nje kohe te gjate.
  • Mbajini larg nxehtesise dhe zjarrit.
  • Perdorimi i kimikateve te forte per pastrim eshte i ndaluar.
  • Nuk sugjerohet te perdoret per gjera te renda siç jane librat etj.
SKU: 48413661 Category: Tag:

SHOPPING CART

close