fbpx

Raft dhe ekspozitor, MDF dhe xham, e bardhë, 120x40xH100 cm 241052

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

24,990 Lekë

Raft dhe ekspozitor, MDF dhe xham, e bardhë, 120x40xH100 cm 241052

PERSHKRIMI:

Bëni përzgjedhjen e mobiljeve më të mira për të shtuar stil dhe rehati në shtëpinë tuaj. Harmonizoni dekorin e shtëpisë tuaj me koleksionet dhe modelet bashkëkohore. Me çdo buxhet te ne ju do të gjeni një mobilje luksoze. Dizajn i brendshëm me hapesire te gjere, i thellë dhe i dobishëm e praktik.

 • Materiali : MDF dhe xham
 • Ngjyra : E bardhë
 • Numri i kanatave : 3
 • Numri i sirtarëve : 3
 • Numri i sergjenëve : 4
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 120 cm
 • Thellësia : 40 cm
 • Lartësia : 100 cm
SKU: 93334693 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close