Raft Dekorativ me 6 Kate

Krahasoni

7,700 Lekë

Raft Dekorativ me 6 Kate-BALK

PERSHKRIMI:

Raft Dekorativ me 6 Kate

Rafti eshte dizenjuar ne menyre mjaft te veçante dhe mund te pershtatet ne ambiente te ndryshme te shtepise apo edhe biznesit tuaj.

Struktura e raftit eshte metalike ndersa raftet jane prej druri ne forme katerore, duke siguruar keshtu qendrueshmeri dhe mban peshe.

Ka 6 rafte, bashke me pjesen e poshtme ku mund te vendosni vazo me lule, libra, objekte te ndryshme sipas deshires tuaj.

Arsyet pse duhet ta blini kete raft:

Mund ta kombinoni mjaft mire edhe me mobiljen e televizorit.

Dekoroni zyren tuaj, duke i dhene me shume gjalleri ambientit tuaj te punes.

Dekoroni kopshtin, veranden apo ballkonin e shtepise tuaj.

Gjithashtu ideale edhe per ne dhomen e gjumit, ku mund te vendosni vazo me lule, libra, objekte te tjera dekorative, etj.

Nuk ze shume hapesire, madje eshte nje zgjidhje e mire per te mbledhur ne nje raft vazot me lule.

Montimi eshte mjaft i thjeshte.

 Material me cilesi te larte

• Struktura eshte metalike, mjaft e qendrueshme dhe e papershkueshme nga uji.

• Pjesa e rafteve eshte prej druri, mjaft cilesor dhe qe nuk gervishtet, edhe kjo e papershkueshme nga uji.

Dizajn modern

• Mjaft praktik me dizajn elegant per t’u pershtatur me arredimin e shtepise suaj • Me rrota qe mund ta levizni me lehtesi ne çdo cep te shtepise apo biznesit tuaj

Permasat: 155*42*22 cm

 

 

SKU: 22194837 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close