Qumesht Trupi Ushqyes I Thelle Me Avokado

Krahasoni

2,548 Lekë

Qumesht Trupi Ushqyes I Thelle Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Locion me absorbim të shpejtë dhe intensiv me Avokado Organike nga ECOLATIER I cili depërton thellë në lëkurë, duke e ushqyer atë me elemente natyror dhe përbërës organikë, forcon elasticitetin e lëkurës dhe rrit qëndrueshmërinë.

Lëkura bëhet e butë, e shëndetshme dhe e hidratuar.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit organikë: Vaj organik i Avokados është i pasur me vitaminat B, D, E F, acidet yndyrore të pangopura, antioksidantë të cilat stimulojnë prodhimin e kolagjenint dhe rikthejnë funksionet e barrierës së lëkurës.

Produkti përmban mbi 95% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni qumështin në lëkurën e pastër derisa të absorbohet plotësisht. Efekti është rritet nëse pastroni lëkurën me një skrab para përdorimit të qumështit.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (organic Avocado extract); Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Panthenol) , Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal

SKU: 17743397 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close