Qeruese Jeshile Per Perime 3 Ne 1 15cm 1117748 -J

Krahasoni

559 Lekë

Qeruese Jeshile Per Perime 3 Ne 1 15cm 1117748 -J

PERSHKRIMI:

Qërues me dorezë plastike dhe 2 tehe metalike për të pastruar patatet, mollët, kungulleshkat dhe gjithçka tjetër që ju nevojitet për të qëruar.

Ngjyra: jeshile

Materiali i produktit: Metal Plastikë

SKU: 24883482 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close