Primer Per Vellim Dhe Shkelqimin E Flokeve

1,820 Lekë

Primer Per Vellim Dhe Shkelqimin E Flokeve G-C

PËRSHKRIMI

Prime Volume and Shine” nga CAFÉ MIMI është projektuar për të përgatitur flokët për stilim, krijon cilësi në stilim dhe i jep volum rrënjës së flokëve, ka mbrojtje termike dhe veti hidratuese.

Flokët bëhen të fortë dhe shkëlqejnë natyrshëm.

Mund të përdoret me të gjitha mjetet e stilimit të nxehtë.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen para përdorimit dhe përhapeni pimerin në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj të tharë me peshqir dhe filloni ti stiloni.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Exract (Pomegranate Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Maltodextrin / VP Copolymer, PVP, Panthenol (Provitamin B5), Silk Amino Acids (Silk Proteins), Oryza Sativa (Rice) Extract (Extract Rice), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract (Wheat Germ Extract), Glycine Soja (Soybean) Protein (Soy Proteins), Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil (Cotton Seed Oil), Polysorbate 20, Perfume, Phenoxyethanolly, Ethylinhexylcerg Sorbate, Sodium Benzoate

SKU: 24335557 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close