fbpx

Prerese bari CGX435, 35cc motor me 4 kohe, benzine 67068

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,500 Lekë

Prerese bari CGX435, 35cc motor me 4 kohe, benzine 67068

PERSHKRIMI:

Prerëse bari 35 CC me 4 kohë benzine. E shpejtë dhe efikase për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja në prerjen e barit apo shkurreve. E ndërtuar nga materialet e cilësisë së lartë për të garantuar jetëgjatësi dhe siguri. E pajisur me sistem kundër vibrimit për përdorim më të lehtë dhe më të gjatë. Boshti prej alumini ul peshën ndjeshëm dhe sëbashku me dorezën shumë komode e bën përdorimin te lehtë dhe efikas. E pajisur me sistem ndezës të shpejtë dhe të sigurt për të garantuar performancë të shkëlqyer në kushtet më të rënda atmosferike.

 • Marka : Hans
 • Motori : 35 cc 4-kohe
 • Fuqia : 1.7 HP
 • Shpejtësia maksimale : 7000 rpm
 • Diametri diskut : Ø 230 mm
 • Garancia : 6 Muaj
SKU: 89142342 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close