fbpx

Lule Epipremnum pinn. mosstick 6 plants v17 h65 330012

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

500 Lekë

Lule Epipremnum pinn. mosstick 6 plants v17 h65 330012

PERSHKRIMI:

Gjithçka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike. Për t’i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lulet. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet me shumë delikatesë për shijen e çdokujt.

 • Emri shkencor : Epipremnum
 • Ekspozimi : Vetem per ambiente te brendshme.Eshte bime qe kerkon nje ndricim te fuqishem por jo direkt ta godasi
 • Familja : Araceae
 • Ujitja : Terreni mbahet I lagur por duhet te evitohen ujitjet e teperta ne dimer.
 • Terreni : Perdoret nje terren me baze torfe ose toke te pasur me argjile
 • Ushqyesit – NPK : Gjate periudhes se rritjes, bima ushqehet cdo jave me pleh specifik per bime te gjelbera.
 • Lulezimi : Gjithmone e gjelber me nuance te kuqe
SKU: 33186363 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close