Pllake dushi 80x80cm katrore akrilku 02297

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,338 Lekë

Pllake dushi 80x80cm katrore akrilku 02297

PERSHKRIMI:

Pllaka e dushit ‘’Bobble Soap” 80×80 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti. Kjo pllakë ka një konstruksion akrilik ngjyrë të bardhë, i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese,shoqeruar me një skelet hekuri nga poshtë për te rritur soliditetin. Pllaka e dushit “Bobble Soap” është dizenjuar për t`u montuar shpejt dhe për t`u pastruar lehtësisht. Ngjyra e saj e bardhë krijon mundësi të larmishme kombinimesh me pllaka tualeti të ngjyrave të ndryshme.

 • Lloji artikullit : Pllakë dushi
 • Marka : Bobble Soap
 • Gjatesia (cm) : 80
 • Gjerësia (cm) : 80
 • Thellësia : 13 cm
 • Materiali : Akrilik
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : Katrore
 • Përfshihet pileta : Po

SHOPPING CART

close