Pllake dushi 80x120xH11cm katrore porcelani 24510

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,900 Lekë

Pllake dushi 80x120xH11cm katrore porcelani 24510

PERSHKRIMI:

Pllaka e dushit ‘’Flusso” 80×120 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti.Kjo pllakë ka një konstruksion porcelani ngjyrë të bardhë, me qëndrueshmëri të lartë.Pllaka e dushit ‘’Flusso” prej porcelani ka shkallë të ulët të përthithjes së lagështirës që e bën të lehtë pastrimin dhe mirëmbajtjen e saj.

 • Lloji artikullit : Pllakë dushi
 • Marka : Flusso
 • Gjatesia (cm) : 120
 • Gjerësia (cm) : 80
 • Thellësia : 11 cm
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : Drejtëkëndore
 • Përfshihet pileta : Jo

SHOPPING CART

close