Pjaster Profesionale DSP E-10004

3,486 Lekë

Pjaster Profesionale DSP E-10004-UD

PERSHKRIMI:

  • Pjaster DSP E10004.
  • Nje pjaster shume efikase me pllaka qeramike e markes DSP e cila ju ndihmon te drejtoni floket shume shpejt dhe ne menyre shume efikase. Me kabell rrotullues 360 grade me gjatesi 2m.
  • Me Rregullator dixhital temperature,ekran LCD dhe touch screen.
  • Me ekran LCD per te kontrolluar temperaturen qe ju zgjidhni.
  • Me kabell rrotullues 2m.
  • Me temperature maksimale 200 grade celsius.
  • Pllaka qeramike qe mbrojne flokun tuaj nga djegia.
  • Buton oN/oFF. 30 sekonda nga momemnti i ndezjes eshte koha qe pllakat kerkojne te nxhehen.

 

SKU: 52699648 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close