Pikturë, xham, shumëngjyrëshe, 41×41 cm 232176

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Pikturë, xham, shumëngjyrëshe, 41×41 cm 232176

PERSHKRIMI:

Një pikturë bashkohore punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë magjepëse. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

  • Gjerësia : 41 cm
  • Lartësia : 41 cm
Pikture xham shumengjyreshe 41x41 cm 232176
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close