fbpx

Peshore kuzhine digitale, Emos, 1gr – 5 kg max, lb, kg, pa bateri, 1.4×19.1×24.6 cm 810035

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Peshore kuzhine digitale, Emos, 1gr – 5 kg max, lb, kg, pa bateri, 1.4×19.1×24.6 cm 810035

PERSHKRIMI:

Peshoret e kuzhinës janë një pajisje që duhet të jenë në çdo kuzhinë. Ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet. Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

  • Tipi : Peshore kuzhine
  • Pesha mbajtëse : 1 gr – 5 kg max
  • Lloji i baterisë : Pa bateri
  • Materiali : xham i temperuar
  • Përmasat : 1.4×19.1×24.6 cm
SKU: 75961694 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close