Perde Ngjyre Kafe Me Unaze Metalike Silver 140×250cm

Krahasoni

2,099 Lekë

Perde Ngjyre Kafe Me Unaze Metalike Silver 140×250cm -1147367 J

PERSHKRIMI:

Perde Dekorimi Anësore Me Pëlhurë, Ngjyrë Kafe Dhe Unaza Metalike Ideale Për Çdo Stinë.

Diametri I Unazës: 4 Cm

Paketa Përmban 1 Perde.

Ngjyra: Kafe

Materiali: Poliestër

Gjerësia X Lartësia: 140×250cm

SKU: 79948195 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close