Pastrues Grimi Micellar Per Syte

Krahasoni

1,918 Lekë

Pastrues Grimi Micellar Per Syte G-C

PËRSHKRIMI

Larës xhel-micellar i bazuar në ekstraktin organik të lajthisë pastron në mënyrë aktive lëkurën, heq me lehtësi edhe përbërjen e make-upit, përmirëson gjendjen e lëkurës, e bën atë të freskët dhe tepër të pastër.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël toniku në një pëlhurë pambuku dhe fërkojeni tërësisht lekurën rreth syve tuaj.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract (органический экстракт гамамелиса), Glycerin,Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Panthenol, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Panthenol, Benzyl alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Pyrrolidone Carboxylic acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide.

SHOPPING CART

close