Paste Dhembesh Zbardhuese E Sigurt Dhe Kujdes Per Mishrat Me Qymyr Natyral

1,540 Lekë

Paste Dhembesh Zbardhuese E Sigurt Dhe Kujdes Per Mishrat Me Qymyr Natyral G-C

PËRSHKRIMI

 Kalciumi aktiv forcon edhe smaltin e ndjeshëm.

 Qymyri siguron dhe mbron nga shfaqja e gurzave.

 Ekstarkti i manaferrës gjithashtu ka një efekt shërues.

 Ekstraktet e Citrus dhe Mentes kontribuojnë në freskinë e qëndrueshme të frymëmarrjes.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël paste në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Charcoal, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Rubus fruticosus (Blackberry) Juice, Centella Asiatica Baale Extract, Polygonum Cuspidatum Extract Rootaria Extract , Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Cellulose Gum, Tetrapotassium Hydrophosphate, Bismuth Oxyxchloride Glycerophosphate, Xanthan Gum, Aroma, Menthol, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, o-Cymen-5-ol, Citric Acid, Propanediol, Limonene, Linalool

SKU: 52546761 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close