Paste Dhembesh Fresh O’clock Zbardhim Dhe Detoksifikim Natyral

1,386 Lekë

Paste Dhembesh Fresh O’clock Zbardhim Dhe Detoksifikim Natyral G-C

PËRSHKRIMI

• Zbardhje natyrale: Sistemi i zbardhjes i bazuar në vaj natyral kokosi dhe kalcium aktiv ndihmon në shkëlqimin dhe forcimin e smaltit, si dhe parandalimin e prishjes së dhëmbit.

• Super detoksifikim: Qymyri natyral i aktivizuar siguron detoksifikim të thellë dhe lufton gurëzat

• Frymëmarrje e freskët: Ekstraktet e agrumeve dhe nenexhikut kontribuojnë në frymëmarrje të freskët afatgjatë dhe kujdes oral

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël pastë dhëmbësh në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Charcoal, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Cellu Menthollose, Aroma Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Propanediol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

SKU: 55252347 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close