Pasqyrë, thurje ratani, natyrale, 65×45 cm 241217

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,290 Lekë

Pasqyrë, thurje ratani, natyrale, 65×45 cm 241217

PERSHKRIMI:

Pasqyra është një pasqyrë e këndshme, me konstruksion mjaft rezistent. Kjo pasqyrë përmban një dizajn të lëmuar që ofron opsione zmadhimi për çdo detaj. Blerja e pasqyrës është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

  • Materiali : Thurje ratani dhe xham
  • Ngjyra : Natyrale
  • Gjerësia : 65 cm
  • Gjatësia : 45 cm
Pasqyre thurje ratani natyrale 65x45 cm 241217

SHOPPING CART

close