Pasqyrë me ndriçim, me raft, melaminë, e bardhë, 70×50 cm 224494

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,346 Lekë

Pasqyrë me ndriçim, me raft, melaminë, e bardhë, 70×50 cm 224494

PERSHKRIMI:

Një pasqyrë e këndshme që i shton veçantinë ambientit të shtëpisë suaj. Pasqyra është e pajisur me sergjenë të cilat i shtojnë funksionalitetin. Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.

 • Materiali : Melaminë
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Po
 • Përmasat : 70x12x H48 cm
 • Me ndriçim : Po
 • Nevojitet montim : Jo
SKU: 64523871 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close