Pasqyrë me ndriçim led, Ø80 cm, tharës avulli 224071

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

34,986 Lekë

Pasqyrë me ndriçim led, Ø80 cm, tharës avulli 224071

PERSHKRIMI:

Kjo pasqyrë i shton veçantinë ambientit të shtëpisë suaj. Në brendësi të saj është integruar ndriçimi led i cili i shton funsionalitet kësaj pasqyre. Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë. Risia e pasqyrave në Megatek vjen me opsionin e tharëses së avullit, i cili ju mundëson reflektim të qartë edhe kur pasqya është e veshur me avull.

 • Diametri : 80 cm
 • Përmban sergjenë : Jo
 • Lloji i ndriçimit : LED
 • Tensioni : 220 V
 • Mënyra e ndezjes/fikjes : Me prekje
 • Nevojitet montim : Jo
SKU: 76885112 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close