Pasqyre Makiazhi Me Drita

Krahasoni

1,399 Lekë

Pasqyre Makiazhi Me Drita  1189336 -J

PERSHKRIMI :

Pasqyrë kozmetike në ngjyrë të bardhë, e ndriçuar me 10 LED dhe butoni ON / OFF. 
Ideale për çdo pjesë të mobiljeve (p.sh. komodina) ose mund të montohet në një mur (ka grepa në anën e pasme).
 Punon me 2 bateri AA (nuk përfshihen).
Ngjyra E Bardhë
Materiali i produktit Plastike
Dimensionet e paketimit 31x8x38.5 cm
Permasat : Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 30x7x37.5 cm
SKU: 56916921 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close