fbpx

Pajisje oxhaku celiku 4pc – lopate, furce, shtize, mashe dhe mbajtese celiku, ngjyre e zezë 27x65cm 54776

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,680 Lekë

Pajisje oxhaku celiku 4pc – lopate, furce, shtize, mashe dhe mbajtese celiku, ngjyre e zezë 27x65cm 54776

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Set me 4 copë aksesorë oxhaku: lopatë, furcë, shtizë, mashë dhe mbajtëse celiku. Të lyera me bojë pluhur (ngjyrë e zeze, dorë druri) me pjekje për ti rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike.

  • Masa : 27x65cm
  • Materiali : çelik
  • Ngjyra : e zezë
SKU: 84427399 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close