fbpx

Oturak per Femije

1,500 Lekë

Oturak per Femije-BALK

PERSHKRIMI:

Te lehte dhe praktike, keta oturake per femije vijne ne tre modele te ndryshe, derrkuc, elefant dhe ari.

Pjesa e fytyres se kafsheve eshte me ngjitese, vjen veçmas dhe e ngjisni vete ne shtepi.

Duke u siguruar qe femijet te kene uturakun e duhur per te perdorur mund te jete nxitja perfekte per ta qe te heqin pelenen.

Pikerisht, ky uturak eshte nje mjet thelbesor per çdo prind qe deshiron t’i heqe pelenen femijes.

Eshte shume praktik per femijen qe te ulet dhe ngrihet ne menyre te pavarur.

Pastrohet lehtesisht me uje dhe sapun, nuk peshon dhe mund ta levizesh ne çdo vend.

Materiali:Plastike.
Pesha:1.50 kg.
Ngjyra:E Verdhë.
SKU: 58887811 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close