, ,

Tricikel multifunksional per femije bezhe

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,000 Lekë

Tricikel multifunksional per femije bezhe

Skelet teper cilesor
Cope te padepertueshme nga uji dhe dielli
Goma mishi te cilat jane shume rezistente
Komandohet nga femija nepermjet timonit
Perdoret dhe si biciklete me pedale nga femijet
Sedilja e femijes shtrihet per te fjetur
I pajisur per te qene me komfort ne rruge dhe i me rehatshem per femijet
Gjendje 3 ngjyra

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Sofija (verified owner)

  Good service

  Sofija

 2. Aleksandra (verified owner)

  Very fast delivery

  Aleksandra

SHOPPING CART

close